VOETBALSPORT IN HONGARIJE          

     

- pagina Landscompetities -
1 - 2 - 3 - 3EUR - 4- Landscompetities


OP DEZE PAGINA   2008-2009

1.
Hongaarse Landscompetitie 'Soproni Liga' NB I.
2. Hongaarse Bekercompetitie vanaf de 16de finales.
3. Supercup van Hongarije.
4. Klassementsevolutie van FC Ferencváros in NB II.





HONGAARSE  LANDSCOMPETITIE   ''SOPRONI  LIGA'  NB I
SEIZOEN 2008-2009


SPEELDAG 29
vrijdag 22 mei 2009
  Diósgyõri VTK - Debrecen VSC
2-3
zaterdag 23 mei 2009
  Gyõri ETO - Újpest FC
4-3
  Vasas SC - Kaposvári Rákóczi FC
2-1
  Budapest Honvéd - REAC
1-0
  Fehérvár FC - Nyíregyháza Spart.
2-0
  ZTE FC - BFC Siófok
5-3
  Paks SE - Szombath. Haladás
0-2
  MTK Budapest - Kecskemét TE
1-4
     
     
LAATSTE SPEELDAG 30
vrijdag 29 mei 2009
  Újpest FC - Fehérvár FC
1-2
zaterdag 30 mei 2009
  Debrecen VSC - Paks SE
2-0
  Kaposvári Rákóczi FC - Budapest Honvéd
3-1
  BFC Siófok - Gyõri ETO
3-2
  Nyíregyháza Spart. - Vasas SC
3-1
  REAC - MTK Budapest
0-4
  Kecskemét TE - Diósgyõri VTK
2-0
  Szombath. Haladás - ZTE FC
1-2
     
     

Uitgestelde wedstrijden
     

Rangschikking   na   Speeldag 30
Speeldag 30

Seizoen 2008-2009
Soproni Liga NB I
:
 
Debreceni VSC
 
en de kampioen van dit speeljaar is :

DEBRECENI VSC-TEVA
.
Stand
Ploegen
Wedstr.
Winst
Drawn
Verlies
Doelp.
+/-
Punten
1
DEBRECENI VSC-TEVA
30
21
5
4
70-29
+41
68
2

ÚJPEST FC
30
17
8
5
61-38
+23
59
3

SZOMBATHELYI HALADÁS
30
16
5
9
44-29
+15
53
4
ZTE FC
30
15
7
8
52-44

+8

52
5

KECSKEMÉTI TE
30
14
6
10
55-44
+11
48
6
FEHÉRVÁR FC
30
14
6
10
42-34
+8
48
7
MTK Budapest
30
13
6
11
43-41
+2

45

8

GYÕRI ETO FC
30
11
10
9
57-41
+16
43
9

KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
30
11
7
12
51-46
+5
40
10
VASAS SC
30
11
5
14
42-52
-10
38
11
PAKS SE
30
9
8
13
37-50

-13

35
12

DIÓSGYÕRI VTK
30
9
6
15
29-45
-16
33
13

Budapest HONVÉD (Bekerwinnaar)
30
8
8
14
31-46
-15
32
14
NYÍREGYHÁZA Spartacus
30
7
11
12
31-40
-9
32
15
BFC SIÓFOK
30
8
2
20
30-56
-26
26
16
RÁKOSPALOTAI EAC
30
3
6
21
33-73
-40
15

gele kleur


 Plaatsen voor Europese bekerwedstrijden:
* De landskampioen DEBRECENI VSC-TEVA gaat naar de kwalificatiewedstrijden voor de Champions League.
* De vice-kampioen ÚJPEST FC gaat naar de kwalificatiewedstrijden voor de UEFA-Beker.
  * Daarnaast gaat ook de bekerwinnaar Budapest HONVÉD naar de kwalificatiewedstrijden voor de UEFA-Beker.
roze kleur
 Twee degradatieplaatsen:
     BFC SIÓFOK en
RÁKOSPALOTAI EAC zakken naar de NB II.

Speeldag
1-15
Aantal gemaakte doelpunten
Gemiddelde
per wedstrijd
Speeldag
16-30
Aantal gemaakte doelpunten
Gemiddelde
per wedstrijd
1
18
2,25
 
16
30
3,75
2
19
2,38
 
17
24
3,00
3
27
3,38
 
18
13
1,63
4
22
2,75
 
19
17
2,13
5
27
3,38
 
20
19
2,38
6
29
3,63
 
21
19
2,38
7
25
3,13
 
22
19
2,38
8
29
3,63
 
23
30
3,75
9
20
2,50
 
24
27
3,38
10
28
3,50
 
25
30
3,75
11
14
1,75
 
26
27
3,38
12
30
3,75
 
27
17
2,13
13
24
3,00
 
28
27
3,38
14
24
3,00
 
29
33
4,13
15
15
1,88
 
30
27
3,38
 
Totaal
710
2,96

aantal goals
TOPSCORERS
aantal spelers
20






Bajzát PéterBAJZÁT Péter (Gyõr)
1







16
KABÁT PÉTER (Újpest), NIKOLIC Nemanja (Kaposvár), RUDOLF Gergely (Debrecen), TÖKÖLI Attila (Paks)
4
15
WALTNER Róbert (ZTE)
1
14
CSORDÁS Csaba (Kecskeméti), HERCEGFALVI Zoltán (Honvéd)
2
13
KENESEI Krisztián (Haladás)
1
12
OLÁH Lóránt (Debrecen),

1

11

APOSTU Radu Bogdan (Nyíregyháza), MONTVAI Tibor (Kecskemét), ZAHORECZ Krisztián (Kaposvár)
3

10
NÉMETH Norbert (Vasas), VUJOVICS Goran (Fehérvár)
2
9

MAGASFÖLDI József (Siófok), NYERGES Krisztián (REAC), RAJCZI Péter (Újpest), SZAKÁLY Péter (Debrecen), TÓTH Mihály (Diósgyõr)
5

8

LITSINGI Francis (Kecskemét), OROSS Márton (Haladás), RAJOS Gábor (Haladás), ZSOLNAI Róbert (Kaposvár)
4

7


ALEKSIDZE Rati (Gyõr), DIVIC Petar (Vasas), HOMMA Kazuo (Diósgyõr), KISS Tamás (Paks), MBENGONO Andoa Yannick (Kecskemét), MEYE Roguy (ZTE), TISZA Tibor (Újpest), URBÁN Gábor (MTK)
8


6

BALÁZS Zsolt (ZTE), CZVITKOVICS Péter (Debrecen), PÁTKAI Máté (MTK), SITKU Illés (Fehérvár), TORMA Gábor (REAC)
5

5



BOZOVIC Bojan (Kaposvár), DANCS Roland (REAC), DOBRIC Sasa (Vasas), HREPKA Ádám (MTK), KANTA József (MTK), KORCSMÁR Zsolt (Újpest), LEANDRO M. P. De Almeida (Debrecen), PÁL András (MTK), STOJKOV Aco (Nyíregyháza)
9



4




ALVES DOS SANTOS Andre (Fehérvár), BOZIC Mario (Újpest), BRNOVIC Bojan (Gyõr), DUDU Machperlin Omagbemi (Debrecen), GUIE-GUIE Gneki Abraham (Honvéd), JÓZSI György (Gyõr), KOVÁCS Zoltán (Gyõr), MLISZTES Krisztián (REAC), PAVICEVIC Darko (ZTE), PAVLICIC Milan (Fehérvár), RIGONATO Rodrigues Diego (Honvéd), SIMON Attila (Újpest)
12




3






BÁLÓ Tamás (Paks), BÁRÁNYOS Zsolt (Nyíregyháza), B.TÓTH Balázs (Vasas), CUTUK Josip (Újpest), ÉGER László (Paks), FARKAS Balázs (Fehérvár), KAMBER Djordje (Diósgyõr), KINK Tarmo (Gyõr), KOGLER Daniel (Siófok), LÁZOK János (Vasas), LENCSE László (MTK), MÉSZÁROS Norbert (Debrecen), MIJADINOSKI Mirsad (Újpest), MILICIC Boris (Diósgyõr), MISKOLCZI László (Nyíregyháza), NDJODO Edouard (Siófok), SIPOS Norbert (Haladás), SLUKA Marián (ZTE), SOWUNMI Thomas (Vasas), SÜTŐ László (Siófok), TÓTH András (Vasas), TÓTH Péter (Haladás), VÖRÖS PÉTER (Haladás)
23







2












ALOMEROVIC Kemal (ZTE), BICAK Mario (Gyõri), BOGDÁN Gábor (Kaposvár), BÖÕR Zoltán (Gyõr), BORI Gábor (MTK), CUKIC Vladan (Kecskemét), DOMBI Tibor (Debrecen), FARKAS István (Kecskemét), HAJDÚ Norbert (ZTE), ILLÉS Gyula (ZTE), IVANCSICS Gellért (Siófok), JEREMIÁS Gergõ (REAC), KANTA Szabolcs (Siófok), KETHEVOAMA Foxi (Újpest), KISS Zoltán (Debrecen), KORMOS László (Kecskemét), KULCSÁR Tamás (Fehérvár), LAMBULIC Mladen (MTK), MÁTÉ Péter (ZTE), MORIERA E SILVA ALISON Pierre (Fehervár), MOREIRA Guilherme Rodrigues (Honvéd), NAGY Gábor (MTK), OBRIC Nemanja (Kaposvár), PETRÓK Viktor (Kaposvár), POLLÁK Zoltán (Újpest), RONI Ribeiro Da Silva (Siofók), RUDNEVS Artjoms (ZTE), SAVIC Vladan (Kecskemét), STARK Péter (Gyõr), SZAKÁLY Dénes (Fehérvár), SZILÁGYI Péter (Debrecen), SZŰCS István (Debrecen), TAKÁCS Marcell (Siófok), TAKÁCS Péter (Diõsgyõr), TUSORI Richárd (Siófok), VARGA Zoltán (REAC), VÁRI Barnabás (Paks), VUKELJA Ljubisa (Vasas)

38












1




























ALEMPIJEVIC Aleksandar (Kecskemét), ANDIC Marko (Fehérvár), ANDORKA Péter (Haladás), BALAJTI Ádám (Diõsgyõr), BELICZKY Gergõ (Vasas), BILA Eugenio Fernando (Honvéd), BÍRÓ Péter (Debrecen), BÖDE Dániel (Paks), BOJTOR László (Siófok), COPA Arsène (Gyõr), CORNACI Claudiu Mircea (Nyíregyháza), CSEHI Tamás (Paks), CSERI Gergõ (REAC), CSERMELYI Imre (Gyõr), DEMJÉN Gábor (Debrecen), EKOUNDA Georges (Siófok), FARKAS Krisztián (Kaposvár), FEKETE Ádám (Nyíregyháza), GALVAO Leal Vinicius (Debrecen), GOIA Sabin-Cosmin (Nyíregyháza), GRÚZ Tamás (Kaposvár), GUZMICS Richárd (Haladás), GYAGYA Attila Lehel (Kecskemét), GYÁNÓ Szabolcs (Vasas), HEGEDÜS Ádám (Kecskemét), HEGEDÜS Tibor (Nyíregyháza), HIDI Patrik (Honvéd), HIDVÉGI Sándor (MTK), HORVÁTH Gábor (Fehérvár), HORVÁTH Gábor (Siófok), HORVÁTH Levente (Paks), IFJ. LIPTÁK Zoltán (Újpest, IMEDASHVILI Davit (Nyíregyháza), JÄKL Antal (Gyõr), KAPCSOS Vince (REAC), KECSKÉS Tamás (MTK), KEREKES Zsombor (Debrecen), KISS Máté (Gyõr), KISS Tamás (REAC), KOCSÁRDI Gergely (ZTE), KOLLER Ákos (Fehérvár), KOLTAI Tamás (Gyõr), KONCZ Zsolt (Kecskemét), KOVÁCS Gergõ (ZTE), KOVÁCSEVICS Róbert (Kaposvár), KRISTON Attila (Paks), KUTTOR Attila (Haladás), LIPPAI Ákos (Diósgyõr), MALONE Scott Liam (Újpest), MARÓTI Béla (Honvéd), MARQUES DOS SANTOS Cesar Romeo (Fehérvár), MENYHÁRT Attila (Kecskemét), MILJATOVIC Matej (ZTE), MINCZÉR Tibor (Nyíregyháza), NAGY Dániel (Fehervár), NAGY István (Paks), ODROBÉNA Péter (Nyíregyháza), NÉMEDI Norbert (Kecskemét), PELECACI Florian Ion (Diósgyõr), PILLER József (Vasas), PINTÉR Attila (Paks), POLEKSIC Vukasin (Debrecen), POLONKAI Attila (Fehervár), POMPER Tibor (REAC), RADOVICS Ilija (Fehervár), RAMOS Colon Luis Arcangel (Nyíregyháza), RESZLI Gábor (Kaposvár), SHEVEL Jurij (Nyíregyháza), SIMEK Péter (Fehervár), SMILJANIC Mico (Honvéd), SOMORJAI Tamás (Vasas), STANIC Srdan (Diósgyõr), STOJAKOVIC Nenead (Honvéd), SZABÓ Ádám (MTK), SZABÓ János (Paks), SZEKERES Adrián (MTK), TCHANA Jimmy Jones (Diósgyõr), TISCHLER Patrik (MTK), TOKODY Tibor (Gyõr), TÓTH Zoltán (ZTE), UNIERZYSKY Marius (Vasas), VASKÓ Tamás (Újpest), VÖLGYI Dániel (Gyõr), VUJOVIC Vladimir (Vasas), ZSIDAI László (MTK)

85




























Tijdens het seizoen 2008-2009 hebben
na 30 (volledige) speeldagen
204 spelers minstens één doelpunt gescoord...

OWN-GOALS (öngól)
1



BOZIC Mario (Újpest), KRISTON Attila (Paks), MARÓTI BÉLA (Honvéd), MILJATOVIC Matej (ZTE), MILICIC Boris (Diósgyõr), MITROVIC Romeo (Kecskemét), OROSS MÁRTON (Haladas), PETRÓK Viktor (Kaposvár), POMPER Tibor (REAC), SUPIC Zoran (Gyõr), TAKÁCS Zoltán (Debrecen), TUSORI Richárd (Siófok), VARGA Róbert (ZTE)
13



...en 13 spelers scoorden een own-goal.
Totaal Aantal Doelpunten in de Competitie (Soproni Liga) na 30 speeldagen.
 
Regelmatige doelpunten
697
 
Own-goals
13
 
Algemeen Totaal
710






HONGAARSE  BEKERCOMPETITIE   
SEIZOEN 2008-2009

DERDE RONDE (harmadik forduló) - 32ste Finales
(resultaten van de ploegen uit 1ste Divisie)
Gespeeld op 03 september 2008
  Integrál DAC - Szombathelyi Haladás
0-1
..
  VFC Sport - ZTE FC
2-1
..
  Andráshida LSC - Gabona Trans-Kaposvár
0-1
.
  Kozármisleny - Paksi FC
1-0
.
  Tatabánya FC - Fehérvár FC
0-3
.
  Vecsési FC - Újpest FC
1-1
3-5 na penalties
  Dunaharaszti MTK - Vasas
2-4
..
  FC Dabas - REAC
0-6
.
  Jászberényi SE - Kecskeméti TE-ERECO
1-3
.
  Nyírtelek SE - DVTK
2-5
..
  Bőcs KSC - Nyíregyháza Spartacus FC
1-0
.
  Tura VSK - Budapest Honvéd
1-2
.
  ESMTK - Szolnoki MÁV-MONDI
4-3
.
  Debrecen VSC-TEVA, Gyõr ETO FC en MTK Budapest : Automatisch gekwalificeerd voor de volgende ronde wegens deelname aan Europese Bekerwedstrijden.

.

De ploegen in het vet zijn geplaatst voor de volgende ronde.

VIERDE RONDE (negyedik forduló) - 16de Finales
Te spelen op 24 september2008
  Felcsút SE - Fehérvár FC (23 september)
1-1
4-5 na penalties
  Kozármisleny - MTK Budapest (23 september)
2-2
1-4 na penalties
  Gránit Gyógyfürdő SE - Kaposvár
0-6
..
  Pécsi MFC - Győri ETO
0-5
.
  Rum KSC - BFC Siófok
0-3
.
  Ferencváros - Haladás (25 september)
1-2
.
  Celldömölk VSE - Lombard Pápa TFC
0-4
.
  Fehérvár FC II. - Veszprém
4-0
.
  Makó FC - Diosgyóri VTK
1-0
.
  ESMTK - Kecskeméti TE-Ereco (23 september)
0-4
.
  Kazincbarcika BSC FC - Vasas
2-1
.
  Tuzsér - Újpest FC
1-2
.
  DVSC-TEVA II. - Budapest Honvéd
0-1
.
  Algyő SK - DVSC-TEVA (17 september)
1-10
.
  Újszászi VVSE - REAC
0-3
..
  Dunaújváros- Bőcs KSC
1-1
7-8 na penalties

.

De ploegen in het vet zijn geplaatst voor de volgende ronde.


VIJFDE RONDE (ötödik forduló) - 8ste Finales
Heenronde
8 oktober 2008
  Fehérvár FC - DVSC-TEVA
2-1
  Bőcs KSC - Újpest FC
0-3
  Fehérvár FC II. - BFC-Siófok
0-4
  Szombathelyi Haladás - Győri ETO (10 oktober)
3-2
  Kecskeméti TE-Ereco - REAC
1-1
  Kazincbarcika BSC FC - Lombard Pápa Termál FC
2-0
  Gabona-Trans Kaposvár - MTK Budapest
2-4
  Makó FC - Budapest Honvéd
0-2
 
Terugronde
22 oktober
  DVSC-TEVA - Fehérvár FC (21 oktober)
1-0
  Újpest FC - Bőcs KSC
7-0
  BFC-Siófok - Fehérvár FC II.
4-1
  Győri ETO - Szombathelyi Haladás
4-0
  REAC - Kecskeméti TE-Ereco
2-2
  Lombard Pápa Termál FC - Kazincbarcika BSC FC
1-1
  MTK Budapest - Gabona-Trans Kaposvár (21 oktober)
6-1
  Budapest Honvéd - Makó FC (21 oktober)
3-1
 
De ploegen in het vet zijn geplaatst voor de volgende ronde.

ZESDE RONDE (hatodik forduló) - 4de Finales
Heenronde
11 maart 2009
  MTK Budapest - Újpest FC
1-2
  BFC Siófok - DVSC-TEVA (10 maart)
2-0
  Kazincbarcika FC - Győri ETO FC
1-2
  Budapest Honvéd - Kecskeméti TE-Ereco
2-0
 
Terugronde
17 en 18 maart
  Újpest FC - MTK Budapest (17 maart)
2-3
  DVSC-TEVA - BFC Siófok (17 maart)
1-1
  Győri ETO FC - Kazincbarcika FC (18 maart)
7-0
  Kecskeméti TE-Ereco - Budapest Honvéd (18 maart)
1-4
 
De ploegen in het vet zijn geplaatst voor de volgende ronde.

ZEVENDE RONDE (hetedik forduló) - Halve Finales
Heenronde
14 en 15 april
  Győri ETO FC - MTK Budapest (14 april)
2-1
  BFC Siófok - Budapest Honvéd (15 april)
1-2
 
Terugronde
21 en 22 april
  Budapest Honvéd - BFC Siófok (21 april)
2-2
  MTK Budapest - Győri ETO FC
2-2
 
De ploegen in het vet zijn geplaatst voor de finale.


FINALE (finalé)
  Heen: Győri ETO FC - Budapest Honvéd
20 mei 2009
0 - 1
  Terug: Budapest Honvéd - Győri ETO FC
27 mei 2009
0 - 0
Winnaar van de Hongaarse Beker is:

Bp Honvéd.
Budapest Honvéd








SUPERCUP (Szuperkupa)
Debreceni VSC
DVSC-TEVA - Budapest Honvéd (17 juli 2009)

DEBRECEN VSC winnaar van de SUPERBEKER
na strafschop in 83'.

1-0










Terug naar boven
WAT  NU  MET  FERENCVÁROSI TC ?
Jaar  3  in  de  NB II
 
Rangschikking van de topdrie in
de Oostelijke Groep (Keleti Csoport) van de NB II


--- Speeldag 30 ---

Op het einde van de competitie
werd dus overtuigend Kampioen:
 
FERENCVÁROSI TC
 
FERENCVÁROSI TC

(dat nu terugkeert naar de NB I)
Stand
Wedstr.
Winst
Drawn
Verlies
Doelp.
+/-
Punten
1

FERENCVÁROSI TC
30
25
3
2
94-22
+72
78
2

DVSC-DEAC
30
19
4
7
72-38
+34
61
3
Makó FC
30
17
5
8
61-44
+17
56
Vorig wedstrijd (29): Makó FC - Ferencvárosi TC
2-1
06-06-2009
Laatst gespeelde wedstrijd (30): Ferencvárosi TC - Vecsés FC
5-1
13-06-2009



Bronnen:

(http://www.mlsz.hu/ - Borsodi Liga/Bajnokságok/Eredmények)
(http://www.mlsz.hu/ - Bajnokságok/NB II/Eredmények-Keleti Csoport)
(http://www.mlsz.hu/ - Kupák/Magyar Kupa)

(http://www.nb1.hu/ - NB 1)
(http://www.nb1.hu/ Góllövolista/Top Scores)




Index.htm
Terug naar Openingspagina