VOETBALSPORT  IN  HONGARIJE




- pagina Landscompetities -



OP  DEZE  PAGINA
Voetbalspeler.
OTP Bank Liga logo

HONGAARSE  LANDSCOMPETITIE  'OTP BANK LIGA' NB I

met
Hongaarse Bekercompetitie en Supercup van Hongarije.




SEIZOEN   2018-2019

SPEELDAG 25
zaterdag 16 maart
  Puskás Akadémia FC - MTK Budapest
3-2
  Ferencvárosi TC - Szombathelyi Haladás
2-0
  Újpest FC - Kisvárda Master Good
1-0
  Budapest Honvéd FC - Paksi FC
3-0
  Mol VIDI FC - Mezõkövesd Zsóry FC
1-0
  Debreceni VSC-TEVA - Diósgyõri VTK
1-0
     
SPEELDAG 26
zaterdag 30 maart
  Mezõkövesd Zsóry FC - Budapest Honvéd FC
13.45 u
  Paksi FC - Újpest FC
17.00 u
  Kisvárda Master Good - Ferencvárosi TC
17.00 u
  Szombathelyi Haladás - Puskás Akadémia FC
17.00 u
  MTK Budapest - Diósgyõri VTK
17.00 u
  Mol VIDI FC - Debreceni VSC-TEVA
19.30 u
     


Zie de tabellen op 'Voetbalsport Honga Comp18-19 detail'
voor alle reeds gespeelde wedstrijden van het seioen 2018-2019


Uitgestelde (of stopgezette) wedstrijden
Speeldag
Wedstrijd(en)
Voorzien voor:
Uitslag(en):
03
Mol VIDI FC - Mezõkövesd Zsóry FC
(wegens Champions League-wedstrijden van Mol VIDI)
26-9-2018
3-1
06
Mol VIDI FC - Újpest FC
(wegens Champions League-wedstrijden van Mol VIDI)
21-11-2018
1-0
       

Rangschikking  na  Speeldag  25
Beker Hongaars Landskampioen
  
FERENCVÁROSI TC
staat na 25 speeldag(en) van het seizoen 2018-2019
aan de leiding van de OTP Bank Liga NB I

  
Logo FERENCVÁROSI TC
Stand
Teams
Wedstr.
Winst
Drawn
Verlies
Doelp.
+/-
Punten
1

FERENCVÁROSI TC
25
17
4
4
55-19
+36
55
2

Mol VIDI FC
25
14
5
6
40-25
+15
47
3

DEBRECENI VSC-TEVA
25
11
7
7
30-27
+3
40
4

ÚJPEST FC
25
10
10
5
31-18
+13
40
5

Budapest HONVÉD FC
25
11
6
8
31-24
+7
39
6

MEZŐKÖVESD Zsóry FC
25
8
8
9
34-32
+2
32
7

MTK Budapest
25
9
4
12
36-40
-4
31
8

PAKSI FC
25
7
10
8
29-35
-6
31
9

PUSKÁS AKADÉMIA FC
25
9
3
13
30-34
-4
30
10

DIÓSGYÕRI VTK
25
7
6
12
24-45
-21
27
11

KISVÁRDA Master Good
25
6
7
12
24-41
-17
25
12

Szombathelyi HALADÁS
25
4
4
17
21-45
-24
16
 
gele kleur
 Plaats voor UEFA Champions League Kwalificaties:
* De landskampioen (XXXX) gaat naar de kwalificatiewedstrijden (1ste voorronde) voor de UEFA Champions League.
blauwe kleur



 Plaatsen voor UEFA Europa League Kwalificaties:
* De vice-kampioen XXX(1ste voorronde) en de vierde in het klassement XXXX (1ste voorronde) gaan naar de kwalificatiewedstrijden voor de UEFA Europa League.
* Daarnaast gaat ook XXXX, als bekerwinnaar naar de kwalificatiewedstrijden (1ste voorronde) voor de UEFA Europa League. XXXX eindigde derde in het eindklassement en zo gaat XXXX als vierde ook naar de Europa League.
roze kleur

 Twee degradatieplaatsen:
    (
XXXX en XXXX) zakken naar de NB II.


Evolutie  Rangschikking  Seizoen  2018-2019
CLUBS
SPEELDAGEN
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
FERENCVÁROSI TC 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1                
Mol VIDI FC 1 3 5 5 5 3 3 3 4 3 5 3 4 3 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2                
DEBRECENI VSC-TEVA 6 5 3 4 4 4 4 7 6 7 6 4 5 7 7 7 6 3 3 4 3 5 5 3 3                
ÚJPEST FC 10 10 7 6 6 6 7 6 8 8 8 8 7 5 6 6 5 5 5 6 4 3 3 4 4                
Budapest HONVÉD FC 5 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 4 4 3 5 4 4 5 5                
MEZŐKÖVESD Zsóry FC 3 4 6 7 7 8 6 4 7 6 4 7 6 6 5 5 7 7 7 8 7 8 6 6 6                
MTK Budapest 4 6 4 3 3 5 5 8 3 5 3 5 3 4 4 4 4 6 6 5 6 6 7 7 7                
PAKSI FC 9 9 10 9 10 7 8 5 5 4 7 6 8 8 8 8 8 8 8 7 8 7 8 8 8                
PUSKÁS AKADÉMIA FC 8 8 8 10 11 11 12 11 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9                
DIÓSGYÕRI VTK 11 11 11 11 9 10 10 10 11 11 11 11 11 10 10 10 10 10 11 11 10 10 11 10 10                
KISVÁRDA Master Good 12 12 12 12 12 12 11 9 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 10 10 11 11 10 11 11                
Szombathelyi HALADÁS 7 7 9 8 8 9 9 12 12 12 12 12 12 12 12 12 12 12 12 12 12 12 12 12 12                
 

Speeldag 1-17
Aantal gemaakte doelpunten
Gemiddelde per wedstrijd
Speeldag 18-33
Aantal gemaakte doelpunten
Gemiddelde per wedstrijd
1
21
3,50
 
18
15
2,50
2
21
3,50
 
19
10
1,67
3
15
2,50
 
20
18
3,00
4
11
1,83
 
21
14
2,33
5
16
2,67
 
22
20
3,33
6
15
2,50
   
7
9
1,50
 
23
18
3,00
8
19
3,17
 
24
17
2,83
9
14
2,33
 
25
13
2,17
10
17
2,83
 
26
   
11
14
2,33
 
27
   
12
17
2,83
 
28
   
13
18
3,00
 
29
   
14
13
2,17
 
30
   
15
14
2,33
 
31
   
16
9
1,50
 
32
   
17
17
2,83
 
33
   
 
Totaal
385
2,57

aantal goals
(TOP)SCORERS
aantal spelers



12



 HOLENDER Filip  LANZAFAME Davide

HOLENDER Filip (Honvéd), LANZAFAME Davide (Ferencváros)



2



11
-----------------

0

10

VARGA Roland (Ferencváros)

1

9

KNEZEVIC Josip (Puskás Akadémia), MOLNÁR Gábor (Puskás Akadémia/Mezõkövesd), NOVOTHNY Soma Zsombor (Újpest), SCEPOVIC Marko (Mol VIDI)

4

8
CIRINO DE OLIVEIRA Danilo (Honvéd), DRAZIC Stefan (Mezõkövesd), HAHN János Csaba (Paks)

3

7
-----------------

0

6
BÖDE Dániel (Ferencváros), HORVÁTH Zoltán (Kisvárda), KANTA József (MTK), PETRYAK Ivan (Ferencváros), TAKÁCS Tamás (Debrecen), TORGHELLE Sándor (MTK)

6

5
ARABULI Bachana (Puskás Akadémia), HASANI Florent (Diósgyõri), LENCSE László (MTK), SIMON András (Paks), SZÉCSI Márk (Debrecen)

5

4
BAMGBOYE FUNSHO Ibrahim (Haladás), BERIDZE Giorgi (Újpest), BÓDI Ádám (Debrecen), BOGNÁR István (MTK), GAÁL Bálint (Haladás), GERA Dániel Richárd (MTK), JUHÁSZ Roland (Mol VIDI), KOSZTA Márk (Mezõkövesd), NWOBODO Obinna Emmanuel (Újpest), PÁTKAI Máté (Mol VIDI), PRISKIN Tamás (Haladás), VAJDA Sándor (Mezõkövesd), VERNES Richárd (Diósgyõri)

13

3
CSERI Tamás (Mezõkövesd), GÉVAY Zsolt (Paks), HODZIC Armin (Mol VIDI), HUSZTI Szabolcs (Mol VIDI), ILIC Brana (Kisvárda), KECSKÉS Tamás (Paks), KISS Tamás (Puskás Akadémia), KÖNYVES Norbert (Debrecen), KOVÁCS István Ádám (Mol VIDI), MIHAJLOVIC Branko (Diósgyõri), NAGY Dániel (Újpest), NEGO Loic (Mol VIDI), NGOG David Philippe (Honvéd), RADÓ András (Puskás Akadémia), REMILI Mohamed (Paks), SIHNEVICH Mikalai (Ferencváros), TAJTI Mátyás (Diósgyõri), VARGA Kevin (Debrecen), VÁRI Barnabás (Kisvárda)

19

2
BLAZIC Miha (Ferencváros), BOLE Lukács (Ferencváros), DIALLO Alassane (Újpest), DOS SANTOS Tavares (Mol VIDI), FARKAS II. Balázs (MTK), GORRIARAN Fontes Fernando (Ferencváros), HADZIC Anel (Mol VIDI), HEGEDUS János Krisztián (Puskás Akadémia), JEFFERSON Gomes De (Kisvárda), KINYIK Ákos (Debrecen), LOVRENCSICS Gergõ (Ferencváros), LUKÁCS Dániel (Honvéd), MARCOLINI Dantes Bertucci (Kisvárda), MÉSZÁROS Karol (Haladás), SELIN Yevgen (MTK), SIGÉR Dávid Miklós (Ferencváros), SPIROVSKI Stefan (Ferencváros), TSOUKALAS Stavros (Kisvárda), SZALAI Attila (Mezõkövesd), TOZSÉR Dániel (Debrecen), ZSÓTÉR Donát (Újpest)

21

1
AVDIJAJ Albion (Debrecen), BACSA Patrik (Diósgyõr), BAKI Ákos (MTK), BALÁZS Benjámin (Újpest), BARNA Szabolcs (Debrecen), BARTHA László (Paks), BATIK Bence (Honvéd), BEN-HATIRA Anis (Honvéd), BERTUS LAJOS (Paks), BOUARD Ramos Myke (MTK), BRKOVIC Dusan (Diósgyõri), BUREKOVIC Dzenan (Újpest), CALVENTE CRIADO Ezequiel (Debrecen), COUTO Ramalho Rui (Haladás), DE JESUS Pabon (Puskás Akadémia),DVALI Lasha (Ferencváros), FRIMPONG Abraham Akwasi (Ferencváros), FUTÁCS Márkó (Mol VIDI), GALIN Ivanov (Haladás), GAZDAG Dániel (Honvéd), GOLODIUK Oleg (Haladás), GROZAV Gheorghe-Teodor (Kisvárda), HABOVDA Yuriy (Haladás), HEISTER Marcel (Ferencváros), HERIS Jonathan Steve (MTK), HORJ Razvan (Újpest), JAGODICS Márk (Haladás), JUHAR Martin (Diósgyõri), KAMBER Dorde (Honvéd), KARAN Dejan (Diósgyõri), KATONA Máté (MTK), KULCSÁR Dávid (Mezõkövesd), KRAVCHENKO Anton (Kisvárda), LATIFI Liridon (Puskás Akadémia), LAZOVIC Danko (Mol VIDI), LEANDRO Marcolini Pedroso de Almeida (Ferencváros), LENCSE László (MTK), LUKIANCHUK Pavlo (Kisvárda), MAKRAI Gábor (Diósgyõri), MÁRKVÁRT Dávid (Diósgyõri), MATIJA Misic (Kisvárda), NAGY Zsolt (Puskás Akadémia), NÉMETH Márió (Haladás), NGUEN Tokmac Chol (Ferencváros), NIKOLOV Boban (Mol VIDI), PAPP Kristóf (Paks), PÁVKOVICS Bence Gábor (Debrecen), PILLÁR Róbert (Mezõkövesd), PROSSER Dániel Bálint (Diósgyõri), RABUSIC Michael (Haladás), SCEPOVIC Stefan (Mol VIDI), SCHAFER András (MTK), SIMON Kisztián (Újpest), SZABÓ János (Paks), SZATMÁRI Csaba (Debrecen), SZELES Tamás (Mezõkövesd), TAMÁS Krisztián (Mol VIDI), TAMÁS Nándor Károly (Puskás Akadémia), TISCHLER Patrik (Honvéd), TÓTH Barnabás (Diósgyõri), TRAORÉ Lacina (Újpest), ULYSSE Diallo (Puskás Akadémia), URBLÍK Jozef(Puskás Akadémia), VADNAI Dániel (Mezõkövesd), VARGA József (Puskás Akadémia), VASS Patrik Ádám (MTK), ZSÓRI Dániel (Debrecen)

67

Tijdens het seizoen 2018-2019 hebben,
na 25 volledige speeldag(en),
153 spelers (141 regelmatige + 12 own-goals) minstens één doelpunt en/of own-goal gescoord.
OWN-GOALS (öngól)
2
------------

0

1
BALOGH Béla (MTK), BOKROS Szilárd (Puskás Akadémia), HEGEDUS János Krisztián (Puskás Akadémia), IZING Martin (Kisvárda), JÁNVÁRI Gábor (Kisvárda), KATANEC Matija (Mezõkövesd), KULCSÁR Dávid (Mezõkövesd), NAGY Sándor (Debrecen), SIMON Ádám (Paks), TAMÁS Márk (Diósgyõr), TSOUKALAS Stavros (Kisvárda)

12

...en 12 speler(s) scoorden minstens één own-goal.
FORFAITSCORES
1
------------

0

0 wedstrijd(en) liep(en) af op een forfaitscore.
Totaal Aantal Doelpunten in de Competitie (OTP Bank Liga) na 25 speeldag(en).
Regelmatige doelpunten  
373
Own-goals  

12

Forfaitscores  
0
Algemeen Totaal  

385








HONGAARSE  BEKERCOMPETITIE
SEIZOEN 2018-2019

Magyar Kupa



ZESDE RONDE (hatodik forduló)
Gespeeld op 22 en 23 september 2018
(de wedstrijden met ploegen van Eerste divisie)
  Szegedi VSE - Ferencvárosi TC
0-2
 
  Bátaszék SE - Újpest FC 1-7  
  BKV Elõre - Debreceni VSC 1-2  
  Komárom VSE - Puskás Akadémia FC
1-3
 
  Tállya KSE - MTK Budapest
0-8
 
  Thermal Spa Siklós FC - Paksi FC 0-5  
 

Fõv. Vízümek SK - Mezõkövesd Zsóry FC

0-5
 
  Bõny SE - Budapest Honvéd (23 september) 0-6  
  Cigánd SE - Mol Vidi FC (23 september)
0-2
 
  Szolnoki MÁV FC - Kisvárda Master Good (23 september) 0-1  
  Csepel FC - Szombathelyi Haladás (23 september)
0-2
 
  ESMTK - Diósgyõri VTK (23 september) 1-2  
De ploegen in het vet zijn geplaatst voor de volgende ronde.

ZEVENDE RONDE (hetedik forduló)
Gespeeld op 30 en 31 oktober 2018
(de wedstrijden met ploegen van Eerste divisie)
  Zalaegerszeg FC (NB II)–Diósgyõri VTK (30 oktober) 0-2  
  Szarvasi FC (Békés megye I.)–Szombathelyi Haladás 1-3  
  Sárvár FC (NB III)–Ferencváros TC 0-4  
  Jászberény (NB III)–Budapest Honvéd 0-1  
  Gyöngyösi AK (NB III)–Kisvárda Master Good 0-4  
  Vác FC (NB II)–MOL Vidi FC 1-3  
  Vecsési FC (Pest megye I.)–MTK Budapest  0-5  
  Technoroll Teskánd KSE (Zala megye I.)–Debreceni VSC 0-3  
  Ménfőcsanak (NB III)–Mezõkövesd Zsóry FC 0-1  
  Csákvár (NB II)–Paksi FC 1-2  
  Dunaújváros (NB III)–Puskás Akadémia FC
0-2
 
  ETO FC Győr (NB II)–Újpest FC 2-3  

 

De ploegen in het vet zijn geplaatst voor de volgende ronde.

ACHTSTE RONDE(nyolcadik forduló) - 16de Finales
Gespeeld op 5 december 2018
(de wedstrijden met ploegen van Eerste divisie)

  Pénzügyõr SE - Puskás Akadémia FC 0-6  
  Szentlõrinc SE - Kisvárda Master Good 1-4  
  III. KER. TVE - Mezõkövesd Zsóry FC 0-6  
  Vasas FC - Debreceni VSC 1-2  
  Budaörs - Diósgyõri VTK 5-3  
  Sényõ-Carnifex FC - Ferencváros TC 0-4  
  Termálfürdõ Tiszaújváros - Budapest Honvéd 0-4  
  IVÁNCSA KSE - Szombathelyi Haladás 2-4  
  FC Ajka - MTK Budapest  2-1  
  Budafoki MTE - MOL Vidi FC 1-2  
  BFC Siófok - Paksi FC 2-2 Penalties 5-6
  Kaposvári Rákóczi FC - Újpest FC 1-0  

 

De ploegen in het vet zijn geplaatst voor de volgende ronde.

NEGENDE RONDE (kilencedike forduló) - 8ste Finales
Gespeeld op 20 februari 2019
  FC Ajka (NBIII) - Debreceni VSC (19 februari) 2-3  
  Mezõkövesd Zsóry FC - Szombathelyi Haladás 0-0  
  Ferencváros TC - Kisvárda Master Good 2-0  
  Duna Aszfalt TVSE (NB II) - Budapest Honvéd 0-1  
  Puskás Akadémia FC - Paksi FC 1-2  
  Taksony SE (NBIII) - MOL Vidi FC 0-1  
  Soroksár SC (NB II) - Tarr Andráshida SC (NB III)  3-2  
  Budaörs (NB II)  - Kaposvári Rákóczi FC (NB III)  3-2  
 
Gespeeld op 26 en 27 februari 2019
  Paksi FC - Puskás Akadémia FC 1-3  
  Debreceni VSC - FC Ajka (NBIII) 1-1  
  Szombathelyi Haladás - Mezõkövesd Zsóry FC 0-1  
  Kisvárda Master Good - Ferencváros TC 1-1  
  Budapest Honvéd - Duna Aszfalt TVSE (NB II) 1-1  
  MOL Vidi FC - Taksony SE (NBIII) 3-0  
  Tarr Andráshida SC (NB III) - Soroksár SC (NB II)  0-1  
  Kaposvári Rákóczi FC (NB III) - Budaörs (NB II)  0-0  
 
De ploegen in het vet zijn geplaatst voor de volgende ronde.

-
TIENDE RONDE (tizedik forduló) - Kwart Finales
Heenronde gespeeld op 12 en 13 maart 2019
  Debreceni VSC - Mezõkövesd Zsóry FC (12 maart) 1-0  
  Budaörs (NB II) - Budapest Honvéd (13 maart) 1-2  
  Puskás Akadémia FC - Soroksár SC (NB II) (13 maart) 1-1  
  Ferencváros TC - MOL Vidi FC (13 maart) 1-2  
 
Terugronde te spelen op 3 april 2019
  MOL Vidi FC - Ferencváros TC x-x  
  Mezõkövesd Zsóry FC - Debreceni VSC x-x  
  Budapest Honvéd - Budaörs (NB II) x-x 
  Soroksár SC (NB II) - Puskás Akadémia FC x-x  
 
De ploegen in het vet zijn geplaatst voor de volgende ronde.

-
ELFDE RONDE (tizenegyedik forduló) - Halve finales
Heenronde te spelen op 16 en 17 april 2019
       
      
Terugronde te spelen op 23 en 24 april 2019
       
       
 
De ploegen in het vet zijn geplaatst voor de volgende ronde (finale).



FINALE (finalé) - Groupama Aréna, Budapest


XXXXX - XXXXXX


25 mei 2019


X-X
Winnaar van de 109de Hongaarse Beker is:


no photo

XXXXXXXX

Magyar Kupa
 







SUPERCUP (Szuperkupa) - XXXXX Stadion


XXX - XXX


X XXX XXXX


X-X

Winnaar van de Hongaarse Superbeker is:


no photo

XXXXXXXX


Szuperkupa



Bronnen:

(http://www.mlsz.hu/ - OTP Bank Liga

(http://www.nb1.hu/ - NB 1)

(https://en.wikipedia.org/wiki/2015%E2%80%9316_Nemzeti_Bajnoks%C3%A1g_I/ - Nieuwe organisatie NB 1 vanaf 2015-2016)








Index.htm
Terug naar Openingspagina