VOETBALSPORT  IN  HONGARIJE




- pagina Landscompetities -



OP  DEZE  PAGINA
Voetbalspeler.
OTP Bank Liga logo

HONGAARSE  LANDSCOMPETITIE  'OTP BANK LIGA' NB I

met
Hongaarse Bekercompetitie en Supercup van Hongarije.




SEIZOEN   2019-2020

SPEELDAG 25
zaterdag 14 maart
  Ferencvárosi TC - Kaposvár Rákóczi FC
5-0
  Mezõkövesd Zsóry FC - Puskás Akadémia FC
0-0
  Újpest FC - Paksi FC
1-1
  Budapest Honvéd FC - Kisvárda Master Good
1-5
  Debreceni VSC-TEVA - Zalaegerszegi TE FC
0-3
  Mol Fehérvár FC - Diósgyõri VTK
1-1
     
SPEELDAG 26
?????
  Budapest Honvéd FC - Debreceni VSC-TEVA
16.00 u
  Kisvárda Master Good - Újpest FC
17.00 u
  Paksi FC - Mol Fehérvár FC
17.00 u
  Diósgyõri VTK - Mezõkövesd Zsóry FC
17.00 u
  Kaposvár Rákóczi FC - Zalaegerszegi TE FC
17.00 u
  Puskás Akadémia FC - Ferencvárosi TC
19.30 u
     


16 maart 2020

Het MLSZ-bestuur schorst, in overeenstemming met het besluit van de autoriteiten naar aanleiding van de coronaviruscrisis (covid-19), onmiddellijk alle georganiseerde competitieprogramma's en trainingsevenementen van de Federatie, totdat een nieuwe beslissing wordt genomen.


Het wordt ook aanbevolen om persoonlijke sportactiviteiten tijdens de schorsing op te schorten.
Het Bureau roept sportorganisaties op om regels op te stellen, opdat de atleten en sportprofessionals zich aan hun woonplaats zouden houden.



Zie de tabellen op 'Voetbalsport Honga Comp19-20 detail'
voor alle reeds gespeelde wedstrijden van het seizoen 2019-2020


Uitgestelde (of stopgezette) wedstrijden
Speeldag
Wedstrijd(en)
Voorzien voor:
Uitslag(en):
1
Ferencvárosi TC - Debreceni VSC-TEVA (omdat FTC nog speelt voor de Champions League)
7 april 2020/18.00 u
x-x
2
ZTE FC - Ferencvárosi TC (omdat FTC nog speelt voor de Champions League)
22-9-2019
1-2
20
Újpest FC - Ferencvárosi TC (het speelveld van de thuisclub werd voorlopig ongeschikt verklaart na inspectie door de MLSZ)
?????
x-x
       

Rangschikking  na  Speeldag  25
Beker Hongaars Landskampioen
  
FERENCVÁROSI TC

staat na 25 speeldag(en) aan de leiding van het
LANDSKAMPIOENSCHAP VAN HONGARIJE 2019-2020 MANNEN

de OTP BANK LIGA' NB I


  
FERENCVÁROSI TC
Stand
Teams
Wedstr.
Winst
Drawn
Verlies
Doelp.
+/-
Punten
1
FERENCVÁROSI TC
23
16
5
2
44-19
+25
53
2
Mol FEHÉRVÁR FC
25
15
5
5
47-23
+24
50
3
MEZŐKÖVESD Zsóry FC
25
13
6
6
37-21
+16
45
4
PUSKÁS AKADÉMIA FC
25
10
9
6
39-31
+8
39
5
DIÓSGYÕRI VTK
25
11
4
10
35-33
+2
37
6
Budapest HONVÉD FC
25
9
7
9
25-32
-7
34
7
KISVÁRDA Master Good
25
9
4
12
35-36
-1
31
8
DEBRECENI VSC-TEVA
24
9
3
12
36-44
-8
30
9
ÚJPEST FC
24
8
5
11
31-37
-6
29
10
PAKSI FC
25
8
4
13
30-42
-12
28
11
ZALAEGERSZEGI TE FC
25
7
7
11
34-37
-3
28
12
KAPOSVÁR RÁKÓCZI FC
25
3
1
21
19-57
-38
10
 
gele kleur
 Plaats voor UEFA Champions League Kwalificaties:
* De landskampioen XXX gaat naar de kwalificatiewedstrijden (1ste voorronde) voor de UEFA Champions League.
blauwe kleur



 Plaatsen voor UEFA Europa League Kwalificaties:
* De vice-kampioen en tevens bekerwinnaarXXX(1ste voorronde) en de derde in het klassement XXX (1ste voorronde) gaan naar de kwalificatiewedstrijden voor de UEFA Europa League.
* Daarnaast gaat ook XXX, als verliezend bekerfinalist en als 4de geëindigd in het klassement, naar de kwalificatiewedstrijden (1ste voorronde) voor de UEFA Europa League.
roze kleur

 Twee degradatieplaatsen:
    (
XXX en XXX) zakken naar de NB II.



Evolutie  Rangschikking  Seizoen  2019-2020
CLUBS
SPEELDAGEN
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
FERENCVÁROSI TC 7 9 7 9 7 5 2 3 2 3 3 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1                
Mol FEHÉRVÁR FC 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 3 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2                
MEZŐKÖVESD Zsóry FC 5 2 2 2 2 2 3 2 3 2 2 3 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3                
PUSKÁS AKADÉMIA FC 2 6 8 5 5 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4                
DIÓSGYÕRI VTK 3 5 9 10 12 9 12 11 11 10 9 9 8 9 9 9 8 5 5 7 6 6 5 5 5                
Budapest HONVÉD FC 8 12 12 11 10 11 10 10 8 5 5 5 5 5 6 6 5 6 6 5 5 5 6 6 6                
KISVÁRDA Master Good 4 8 4 4 4 6 7 6 5 6 8 8 7 7 7 7 9 9 10 9 9 10 7 8 7                
DEBRECENI VSC-TEVA 6 3 3 3 3 4 6 8 6 7 6 7 9 8 8 8 7 8 8 6 7 8 9 7 8                
ÚJPEST FC 12 7 6 7 9 7 5 5 7 8 7 6 6 6 5 5 6 7 7 8 8 7 8 9 9                
PAKSI FC 9 4 5 6 6 8 9 7 9 9 10 10 10 10 10 10 10 10 9 10 10 9 10 10 10                
ZALAEGERSZEGI TE FC 10 10 10 8 8 10 8 9 10 11 11 11 11 11 11 11 11 11 11 11 11 11 11 11 11                
KAPOSVÁR RÁKÓCZI FC 11 11 11 12 11 12 11 12 12 12 12 12 12 12 12 12 12 12 12 12 12 12 12 12 12                
 

Speeldag 1-17
Aantal gemaakte doelpunten
Gemiddelde per wedstrijd
Speeldag 18-33
Aantal gemaakte doelpunten
Gemiddelde per wedstrijd
1
(15)
3,00
 
18
11
1,83
2
20
3,33
 
19
15
2,80
3
19
3,17
 
20
(18)
3,60
4
21
3,50
 
21
15
2,80
5
14
2,33
 
22
21
3,50
6
16
2,67
   
7
15
2,80
 
23
19
3,17
8
17
2,83
 
24
15
2,80
9
13
2,77
 
25
18
3,00
10
13
2,77
 
26
   
11
24
4,00
 
27
   
12
18
3,00
 
28
   
13
17
2,83
 
29
   
14
21
3,50
 
30
   
15
12
2,00
 
31
   
16
10
1,67
 
32
   
17
15
2,80
 
33
   
 
Totaal
412
2,78

aantal goals
(TOP)SCORERS
aantal spelers


11



    HODZIC Armin

LANZAFAME Davide (Honvéd)


1



10

RADÓ András (ZTE)

1

9

HODZIC Armin (Mol Fehérvár)

1

8
FECZESIN Róbert (Újpest), VANECEK David (Puskás Akadémia), ZIVZIVADZE Budu (Mezõkövesd), ZUBKOV Oleksandr (Ferencváros)

4

7
BOBÁL Gergely (ZTE), BOLI Bi Sylvestre (Ferencváros), CSERI Tamás (Mezõkövesd), DA SILVA Barbosa (Ferencváros), FUTÁCS Márkó (Mol Fehérvár), GROZAV Gheorghe-Teodor (Kisvárda), GYURCSÓ Ádám (Puskás Akadémia), HENTY Ezekiel Isoken (Puskás Akadémia), KÖNYVES Norbert (Paks), SZÉCSI Márk (Debrecen)

10

6
ADENIJI Babatunde Temitope (Debrecen), GARBA Haruna Zambuk (Debrecen), PETRYAK Ivan (Mol Fehérvár), VARGA Roland (Ferencváros)

4

5
ÁDÁM Martin (Kaposvár), BÖDE Dániel (Paks), IVANOVSKI Mirko (Diósgyõri), KNEZEVIC Josip (Puskás Akadémia), NGUEN Tokmac Chol (Ferencváros), TISCHLER Patrik (Kisvárda)

6

4

BERECZ Zsombor (Mezõkövesd), BESIROVIC Dino (Mezõkövesd), GOSZTONYI András (Kisvárda), HAHN János Csaba (Paks), IKOBA Eduvie (ZTE), MARCOLINI Dantes Bertucci (Kisvárda), MILANOV Georgi Ventsislavov (Mol Fehérvár), MOUTARI Tidjani Amadou (Honvéd), NOVOTHNY Soma Zsombor (Újpest), URBLÍK Jozef (Puskás Akadémia), VARGA Kevin (Debrecen)

11

3

BRKOVIC Dusan (Diósgyõri), COUTO Ramalho Rui (Diósgyõri), DOS SANTOS Tavares (Mol Fehérvár),HASANI Florent (Diósgyõri), ISZLAI Bence (Diósgyõri), KARNITSKI Aliaksandr (Mezõkövesd), KRAVCHENKO Anton (Kisvárda), MITROVIC Nikola (ZTE), MOLNÁR Gábor (Diósgyõri), NAGY Dániel (Mezõkövesd), SAJBÁN Máté Mihály (Mezõkövesd/Paks), SHESTAKOV Serhii (Diósgyõri), TRUJIC Nikola (Debrecen), WINDECKER József (Paks), ZSÓTÉR Donát (Újpest)

15

2

BAMGBOYE Funsho Ibrahim (MOL Fehérvár), BEDI Bence (ZTE), BÓDI Ádám (Debrecen), BOHDAN Melnyik (Kisvárda), BŐLE Lukács (Ferencváros/ZTE), BUMBA Claudiu-Vasile (Kisvárda), CALCAN Andreias-Cristian (Újpest), CSIKI Norbert Gábor (Kaposvár), GAZDAG Dániel (Honvéd), HEGEDŰS Dávid (Kaposvár), JEFFERSON Gomes De Oliveira (Kisvárda), JUHÁSZ Roland (Mol Fehérvár), JURINA Marin (Mezõkövesd), KOSZTA Márk (Újpest), KOVÁCS István Ádám (MOL Fehérvár), KUNDRÁK Norbert ( Debrecen), LEANDRO M. P. (Ferencváros), LESJAK Zoran (ZTE), MÁRKVÁRT Dávid (Diósgyõri ), MUSLIU Visar (Mol Fehérvár), NAGY Richárd (Kaposvár), NEGO Loic (MOL Fehérvár), NGOG David Philippe (Honvéd), NIKOLIC Nemanja (MOL Fehérvár), NWOBODO Obinna Emmanuel (Újpest), ONOVO Chukwuebuka Vincent (Újpest), REMILI Mohamed (Paks), SIGÉR David Miklós (Ferencváros), SILYE Erik (Mezõkövesd), STIEBER Zoltán (ZTE), SZABÓ János (Paks), TABAKOVIC Haris (Diósgyõri ), TAJTI Mátyás (Diósgyõri ), TSOUKALAS Stavros (Kisvárda), VIANA Jardim Silva (Kisvárda)

35

1

ALIJI Naser (Honvéd), BABATI Benjamin (ZTE), BACSA Patrik (Diósgyõri ), BALÁZS Benjámin (Újpest), BALÁZS Zsolt (Kaposvár), BANÓ-SZABÓ Bence Zoltán (Honvéd), BARCZI Dávid (ZTE), BATIK Bence (Honvéd), BEN-HATIRA Anis (Honvéd), BLAZIC Miha (Ferencváros), BOR Dávid Ferenc (Paks), DEVECSERI Szilàrd (ZTE), EGERSZEGI Tamás (Diósgyõri), EKE Uzpma (Honvéd), ELEK Ákos (MOL Fehérvár), ENE Cornel Alexandru (Kisvárda), FAVOROV Artem (Puskás Akadémia), FODOR Marcell (Kaposvár), HARIS Attila (Debrecen), HEGEDÜS Lajos (Puskás Akadémia), HOURI Lyes Hadid (MOL Fehérvár), HUSZTI Szabolcs (Mol Fehérvár), IHNATENKO Danylo (Ferencváros), KÁLNOKI Kis Dávid (Honvéd), KELEMEN Dávid (Paks), KINYIK Ákos (Debrecen), KULCSÁR Dàvid (Paks), KUSNYIR Erik (Debrecen), LITAUSZKI Róbert (Újpest), MEBRAHTU Golgol Tedros (Puskás Akadémia), NAGY János Patrik (Kaposvár), NAGY Krisztián (Kaposvár), NAGY Tamás (Kaposvár), NESTEROV Andrii (Mezõkövesd), NIKOLOV Boban (Mol Fehérvár), OBRADOVIC Nemanja (Kisvárda), PAPP Kristóf (Paks), PÁTKAI Máté (MOL Fehérvár), PAULJEVIC Brako ( Újpest), PÁVKOVICS Bence Gábor (Debrecen), PILLÁR Róbert (Mezõkövesd), POLGÁR Kristóf (Diósgyõri), PROSSER Dániel Bálint (Diósgyõri ), RUBUS Tamás (Kisvárda), SANKOVIC Bojan (Újpest), SIHNEVICH Mikalai (Ferencváros), SIMON Krisztián ( Újpest), SLAGVEER LUCIANO (Puskás Akadémia), SÓS Bence (Puskás Akadémia), SPIROVSKI Stefan (Ferencváros), SZAKÁLY Attila (Kaposvár), SZATMÁRI Csaba (Debrecen), SZLAI Bence (Diósgyõri ), SZOLNOKI Roland (Puskás Akadémia), TÖMÖSVÁRI Bálint (Kaposvár), TŐZSÉR Dániel (Debrecen), VAJDA Sándor (Mezõkövesd), VAN NIEFF Yoell (Puskás Akadémia), VLASKO Ján (Puskás Akadémia)

59

Tijdens het seizoen 2019-2020 hebben,
na 25 (on)volledige speeldag(en),
155 spelers (147 regelmatige + 8 own-goals) minstens één doelpunt en/of own-goal gescoord.
OWN-GOALS (öngól)
2
------------
0
1
BERECZ Zsombor (Mezõkövesd), DANILOVIC Branislav (Diósgyõri ), KINYIK Ákos (Debrecen), FODOR Marcell (Kaposvár), LANZAFAME Davide (Honvéd), NAGY Tamás (Kaposvár), RUBUS Tamás (Kisvárda), SZATMÁRI Csaba (Debrecen)
8
...en 2 speler(s) scoorden minstens één own-goal.
FORFAITSCORES
1
------------
0
0 wedstrijd(en) liep(en) af op een forfaitscore.
Totaal Aantal Doelpunten in de Competitie (OTP Bank Liga) na 25 speeldag(en).
Regelmatige doelpunten  
404
Own-goals  
8
Forfaitscores  
0
Algemeen Totaal  
412








HONGAARSE  BEKERCOMPETITIE
SEIZOEN 2019-2020

Magyar Kupa



ZESDE RONDE (hatodik forduló)
Gespeeld op 21 septemberber 2019
(de wedstrijden met ploegen van Eerste divisie)
  Eger SE - MOL Fehérvár FC
2-4
 
  ÉRDI VSE - DVTK
0-1
 
  Putnok FC - Paksi FC
0-5
 
  Dunaharaszti MTK - Budapest Honvéd
0-1
 
  Sárvár FC - DVSC
0-3
 
  Bonyhád VLC - Puskás Akadémia FC
0-5
 
  Hévíz SK - Mezőkövesd Zsóry FC
0-6
 
  FC Hatvan - Újpest FC
0-2
 
  Soltvadkerti TE - Kaposvári Rákóczi FC
0-4
 
  Pilisi LK-Legenda Sport - Kisvárda Master Good
0-1
 
  Kiskunfélegyházi HTK - Zalaegerszegi TE FC
1-5
 
  Ivácza KSE – Ferencvárosi TC
0-3
 
De ploegen in het vet zijn geplaatst voor de volgende ronde.

ZEVENDE RONDE (hetedik forduló)
Gespeeld op 29 en 30 oktober 2019
(de wedstrijden met ploegen van Eerste divisie)
  FC Ajka (NB II) – Újpest FC (29 oktober)
2-5
 
  HR-RENT Kozármisleny (NB III) – Kisvárda Master Good
1-2
 
  Budaörs (NB II) – Zalaegerszegi TE FC
3-7
 
  Kazincbarcika (NB II) – Budapest Honvéd
0-2
 
  Tatabányai SC (megyei I.) – Debrecen VSC
0-2
 
  Sényő-Carnifex FC (NB III) – Mezőkövesd Zsóry FC
1-2
 
  BKV Előre (NB III) – Ferencvárosi TC
1-3
 
  FC Dabas (NB III) – Diósgyõri VTK
0-3
 
  Maglódi TC (megyei I.) – Puskás Akadémia FC
0-15
 
  Termálfürdő Tiszaújváros (NB III) – MOL Fehérvár FC
0-3
 
  Duna Aszfalt TLC (NB II) – Kaposvári Rákóczi FC
0-1
 
  SBTC KFT (megyei I.) – Paksi FC
1-7
 

 

De ploegen in het vet zijn geplaatst voor de volgende ronde.

ACHTSTE RONDE(nyolcadik forduló) - 16de Finales
Gespeeld op 3, 4 en 31 december 2019
(de wedstrijden met ploegen van Eerste divisie)

  MTK Budapest (NB II) – DVTK (3 december)
1-0
 
  Szeged-Csanád Grosics (NB II) – MOL Fehérvár FC (3 december)
0-1
 
  Monor (NB III) – Budapest Honvéd
1-3
 
  PMFC (NB III) – Kisvárda Master Good
1-0
 
  ETO FC Győr (NB II) – Mezőkövesd Zsóry FC
2-3
 
  Szarvasi FC 1905 (megyei I.) – Zalaegerszegi TE FC
0-2
 
  Dabas-Gyón FC (NB III) – Puskás Akadémia FC
0-3
 
  Békéscsaba 1912 Előre (NB II) – Ferencvárosi TC
2-0
 
  Credobus Mosonmagyaróvár (NB III) – Paksi FC
0-4
 
  Vác FC (NB II) – Újpest FC (11 december)
0-3
 
  Dorogi FC (NB II) – Debrecen VSC (11 december)
1-1
Penalties 5-4
  Ózdi Kohász SC (NB III) – Kaposvári Rákóczi FC (31 december)
x-x
 
       

 

De ploegen in het vet zijn geplaatst voor de volgende ronde.

NEGENDE RONDE (kilencedike forduló) - 8ste Finales
Gespeeld op 12 februari 2020
  Újpest FC - MOL Fehérvár FC (11 februari)
0-0
 
  Budapest Honvéd - Szombathelyi Haladás (NB II)
1-0
 
  Mezőkövesd Zsóry FC - Kaposvár Rákócksi FC
2-1
 
  Lipót Pékség SE (NB III) - Zalaegerszegi TE FC
3-1
 
  PMFC (NB III) – Paksi FC
1-2
 
  Békéscsaba 1912 Előre (NB II) – Puskás Akadémia FC
0-3
 
  MTK Budapest (NB II) – Dunaújváros (NB III)
3-0
 
  Dorogi FC (NB II) - III. Ker TVE (NB III)
4-1
 
 
Gespeeld op 19 februari 2020
  MOL Fehérvár FC - Újpest FC
1-0
 
  Szombathelyi Haladás (NB II) - Budapest Honvéd
2-1
 
  Kaposvár Rákócksi FC - Mezőkövesd Zsóry FC
1-3
 
  Zalaegerszegi TE FC - Lipót Pékség SE (NB III)
5-1
 
  Paksi FC - PMFC (NB III)
1-0
 
  Puskás Akadémia FC - Békéscsaba 1912 Előre (NB II)
3-0
 
  Dunaújváros (NB III) - MTK Budapest (NB II)
0-2
 
  III. Ker TVE (NB III) - Dorogi FC (NB II)
0-2
 
 
De ploegen in het vet zijn geplaatst voor de volgende ronde.

-
TIENDE RONDE (tizedik forduló) - Kwart Finales
Heenronde gespeeld op 4 maart 2020
  Paksi FC - Budapest Honvéd
0-0
 
  Puskás Akadémia FC - Mezőkövesd Zsóry FC
0-1
 
  Zalaegerszegi TE FC - MOL Fehérvár FC
2-0
 
  Dorogi FC (NB II) - MTK Budapest (NB II)
0-1
 
 
Terugronde gespeeld op 11 maart 2020
  Budapest Honvéd - Paksi FC
2-0
 
  Mezőkövesd Zsóry FC - Puskás Akadémia FC
1-1
 
  MOL Fehérvár FC - Zalaegerszegi TE FC
5-0
 
  MTK Budapest (NB II) - Dorogi FC (NB II)
3-0
 
 
De ploegen in het vet zijn geplaatst voor de volgende ronde.

- - -
ELFDE RONDE (tizenegyedik forduló) - Halve finales
Heenronde te spelen op 15 april 2020
  MTK Budapest (NB II) - Budapest Honvéd x-x  
  Mezőkövesd Zsóry FC - MOL Fehérvár FC x-x 
Terugronde te spelen op 22 april 2020
  Budapest Honvéd - MTK Budapest (NB II) x-x 
  MOL Fehérvár FC - Mezőkövesd Zsóry FC x-x 
 
De ploegen in het vet zijn geplaatst voor de volgende ronde (finale).



FINALE (finalé) - XXX (STADION) XXX, Budapest


XXXX - XXXX


20 mei 2020

X-X
Winnaar van de 110de Hongaarse Beker is:


no photo

xxxxx

Magyar Kupa
        

        
XXXXXXX winnaar Beker van Hongarije mannen 2019-2020.






Bronnen:

(http://www.mlsz.hu/ - OTP Bank Liga

(http://www.nb1.hu/ - NB 1)

(https://en.wikipedia.org/wiki/2015%E2%80%9316_Nemzeti_Bajnoks%C3%A1g_I/ - Nieuwe organisatie NB 1 vanaf 2015-2016)








Index.htm
Terug naar Openingspagina