VOETBALSPORT  IN  HONGARIJE




- pagina Landscompetities -



OP  DEZE  PAGINA
Voetbalspeler.
OTP Bank Liga logo

HONGAARSE  LANDSCOMPETITIE  'OTP BANK LIGA' NB I

met
Hongaarse Bekercompetitie en Supercup van Hongarije.




SEIZOEN   2019-2020

SPEELDAG 21
zaterdag 15 februari
  Debreceni VSC-TEVA - Mezõkövesd Zsóry FC
1-3
  Zalaegerszegi TE FC - Újpest FC
2-1
  Kaposvár Rákóczi FC - Budapest Honvéd FC
0-1
  Puskás Akadémia FC - Kisvárda Master Good
3-1
  Diósgyõri VTK - Paksi FC
2-0
  Ferencvárosi TC - Mol Fehérvár FC
1-0
     
SPEELDAG 22
zaterdag 22 februari
  Kisvárda Master Good - Diósgyõri VTK
17.00 u
  Budapest Honvéd FC - Puskás Akadémia FC
17.00 u
  Kaposvár Rákóczi FC - Újpest FC
17.00 u
  Mol Fehérvár FC - Zalaegerszegi TE FC
17.00 u
  Paksi FC - Debreceni VSC-TEVA
17.00 u
  Mezõkövesd Zsóry FC - Ferencvárosi TC
19.30 u
     


Zie de tabellen op 'Voetbalsport Honga Comp19-20 detail'
voor alle reeds gespeelde wedstrijden van het seizoen 2019-2020


Uitgestelde (of stopgezette) wedstrijden
Speeldag
Wedstrijd(en)
Voorzien voor:
Uitslag(en):
1
Ferencvárosi TC - Debreceni VSC-TEVA (omdat FTC nog speelt voor de Champions League)
7 april 2020/18.00 u
x-x
2
ZTE FC - Ferencvárosi TC (omdat FTC nog speelt voor de Champions League)
22-9-2019
1-2
20
Újpest FC - Ferencvárosi TC (het speelveld van de thuisclub werd voorlopig ongeschikt verklaart na inspectie door de MLSZ)
?????
x-x
       

Rangschikking  na  Speeldag  21
Beker Hongaars Landskampioen
  
FERENCVÁROSI TC

staat na 21 speeldag(en) aan de leiding van het
LANDSKAMPIOENSCHAP VAN HONGARIJE 2019-2020 MANNEN

de OTP BANK LIGA' NB I


  
FERENCVÁROSI TC
Stand
Teams
Wedstr.
Winst
Drawn
Verlies
Doelp.
+/-
Punten
1
FERENCVÁROSI TC
19
14
4
1
36-15
+21
46
2
Mol FEHÉRVÁR FC
21
12
4
5
34-19
+15
40
3
MEZŐKÖVESD Zsóry FC
21
11
5
5
29-19
+10
38
4
PUSKÁS AKADÉMIA FC
21
9
7
5
34-24
+10
34
5
Budapest HONVÉD FC
21
9
5
7
21-22
-1
32
6
DIÓSGYÕRI VTK
21
9
2
10
26-29
-3
29
7
DEBRECENI VSC-TEVA
20
8
3
9
33-35
-2
27
8
ÚJPEST FC
20
7
4
9
26-31
-5
25
9
KISVÁRDA Master Good
21
7
3
11
26-32
-6
24
10
PAKSI FC
21
7
2
12
25-37
-12
23
11
ZALAEGERSZEGI TE FC
21
5
6
10
27-31
-4
21
12
KAPOSVÁR RÁKÓCZI FC
21
3
1
17
19-44
-25
10
 
gele kleur
 Plaats voor UEFA Champions League Kwalificaties:
* De landskampioen XXX gaat naar de kwalificatiewedstrijden (1ste voorronde) voor de UEFA Champions League.
blauwe kleur



 Plaatsen voor UEFA Europa League Kwalificaties:
* De vice-kampioen en tevens bekerwinnaarXXX(1ste voorronde) en de derde in het klassement XXX (1ste voorronde) gaan naar de kwalificatiewedstrijden voor de UEFA Europa League.
* Daarnaast gaat ook XXX, als verliezend bekerfinalist en als 4de geëindigd in het klassement, naar de kwalificatiewedstrijden (1ste voorronde) voor de UEFA Europa League.
roze kleur

 Twee degradatieplaatsen:
    (
XXX en XXX) zakken naar de NB II.



Evolutie  Rangschikking  Seizoen  2018-2019
CLUBS
SPEELDAGEN
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
FERENCVÁROSI TC 7 9 7 9 7 5 2 3 2 3 3 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1                        
Mol FEHÉRVÁR FC 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 3 2 2 2 2 2 2 2 2                        
MEZŐKÖVESD Zsóry FC 5 2 2 2 2 2 3 2 3 2 2 3 2 3 3 3 3 3 3 3 3                        
PUSKÁS AKADÉMIA FC 2 6 8 5 5 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4                        
Budapest HONVÉD FC 8 12 12 11 10 11 10 10 8 5 5 5 5 5 6 6 5 6 6 5 5                        
DIÓSGYÕRI VTK 3 5 9 10 12 9 12 11 11 10 9 9 8 9 9 9 8 5 5 7 6                        
DEBRECENI VSC-TEVA 6 3 3 3 3 4 6 8 6 7 6 7 9 8 8 8 7 8 8 6 7                        
ÚJPEST FC 12 7 6 7 9 7 5 5 7 8 7 6 6 6 5 5 6 7 7 8 8                        
KISVÁRDA Master Good 4 8 4 4 4 6 7 6 5 6 8 8 7 7 7 7 9 9 10 9 9                        
PAKSI FC 9 4 5 6 6 8 9 7 9 9 10 10 10 10 10 10 10 10 9 10 10                        
ZALAEGERSZEGI TE FC 10 10 10 8 8 10 8 9 10 11 11 11 11 11 11 11 11 11 11 11 11                        
KAPOSVÁR RÁKÓCZI FC 11 11 11 12 11 12 11 12 12 12 12 12 12 12 12 12 12 12 12 12 12                        
 

Speeldag 1-17
Aantal gemaakte doelpunten
Gemiddelde per wedstrijd
Speeldag 18-33
Aantal gemaakte doelpunten
Gemiddelde per wedstrijd
1
(15)
3,00
 
18
11
1,83
2
20
3,33
 
19
15
2,80
3
19
3,17
 
20
(18)
3,60
4
21
3,50
 
21
15
2,80
5
14
2,33
 
22
   
6
16
2,67
   
7
15
2,80
 
23
   
8
17
2,83
 
24
   
9
13
2,77
 
25
   
10
13
2,77
 
26
   
11
24
4,00
 
27
   
12
18
3,00
 
28
   
13
17
2,83
 
29
   
14
21
3,50
 
30
   
15
12
2,00
 
31
   
16
10
1,67
 
32
   
17
15
2,80
 
33
   
 
Totaal
339
2,73

aantal goals
(TOP)SCORERS
aantal spelers


9



  HODZIC Armin  HODZIC Armin

HODZIC Armin (Mol Fehérvár), LANZAFAME Davide (Honvéd)


2



8
FECZESIN Róbert (Újpest), ZUBKOV Oleksandr (Ferencváros)

2

7
FUTÁCS Márkó (Mol Fehérvár), GROZAV Gheorghe-Teodor (Kisvárda), GYURCSÓ Ádám (Puskás), HENTY Ezekiel Isoken (Puskás Akadémia), RADÓ András (ZTE), VANECEK David (Puskás), ZIVZIVADZE Budu (Mezõkövesd)

7

6
ADENIJI Babatunde Temitope (Debrecen), BOBÁL Gergely (ZTE), DA SILVA Barbosa (Ferencváros), KÖNYVES Norbert (Paks), SZÉCSI Márk (Debrecen)

5

5
ÁDÁM Martin (Kaposvár), BOLI Bi Sylvestre (Ferencváros), GARBA Haruna Zambuk (Debrecen), TISCHLER Patrik (Kisvárda)

4

4

BERECZ Zsombor (Mezõkövesd), BÖDE Dániel (Paks), CSERI Tamás (Mezõkövesd), HAHN János Csaba (Paks), IKOBA Eduvie (ZTE), MILANOV Georgi Ventsislavov (Mol Fehérvár), MOUTARI Tidjani Amadou (Honvéd), NGUEN Tokmac Chol (Ferencváros), URBLÍK Jozef (Puskás Akadémia), VARGA Roland (Ferencváros)

10

3

BRKOVIC Dusan (Diósgyõri), GOSZTONYI András (Kisvárda), IVANOVSKI Mirko (Diósgyõri), KNEZEVIC Josip (Puskás Akadémia), KRAVCHENKO Anton (Kisvárda), MARCOLINI Dantes Bertucci (Kisvárda), NAGY Dániel (Mezõkövesd), SHESTAKOV Serhii (Diósgyõri), TRUJIC Nikola (Debrecen), VARGA Kevin (Debrecen), ZSÓTÉR Donát (Újpest)

11

2

BEDI Bence (ZTE), BESIROVIC Dino (Mezõkövesd), BÓDI Ádám (Debrecen), COUTO Ramalho Rui (Diósgyõri), CSIKI Norbert Gábor (Kaposvár), GAZDAG Dániel (Honvéd), HASANI Florent (Diósgyõri), HEGEDŰS Dávid (Kaposvár), ISZLAI Bence (Diósgyõri), JUHÁSZ Roland (Mol Fehérvár), KARNITSKI Aliaksandr (Mezõkövesd), KOSZTA Márk (Újpest), KOVÁCS István Ádám (MOL Fehérvár), KUNDRÁK Norbert ( Debrecen), LEANDRO M. P. (Ferencváros), LESJAK Zoran (ZTE), MÁRKVÁRT Dávid (Diósgyõri ), MITROVIC Nikola (ZTE), MUSLIU Visar (Mol Fehérvár), NAGY Richárd (Kaposvár), NGOG David Philippe (Honvéd), NWOBODO Obinna Emmanuel (Újpest), ONOVO Chukwuebuka Vincent (Újpest), PETRYAK Ivan (Mol Fehérvár), REMILI Mohamed (Paks), SAJBÁN Máté Mihály (Mezõkövesd/Paks), SIGÉR David Miklós (Ferencváros), SILYE Erik (Mezõkövesd), SZABÓ János (Paks), TAJTI Mátyás (Diósgyõri ), VIANA Jardim Silva (Kisvárda), WINDECKER József (Paks)

32

1

ALIJI Naser (Honvéd), BABATI Benjamin (ZTE), BACSA Patrik (Diósgyõri ), BALÁZS Benjámin (Újpest), BALÁZS Zsolt (Kaposvár), BANÓ-SZABÓ Bence Zoltán (Honvéd), BARCZI Dávid (ZTE), BATIK Bence (Honvéd), BEN-HATIRA Anis (Honvéd), BOHDAN Melnyik (Kisvárda), BŐLE Lukács (Ferencváros), BOR Dávid Ferenc (Paks), BUMBA Claudiu-Vasile (Kisvárda), CALCAN Andreias-Cristian (Újpest), DEVECSERI Szilàrd (ZTE), DOS SANTOS Tavares (Mol Fehérvár), EKE Uzpma (Honvéd), ELEK Ákos (MOL Fehérvár), ENE Cornel Alexandru (Kisvárda), FAVOROV Artem (Puskás), FODOR Marcell (Kaposvár), HARIS Attila (Debrecen), HEGEDÜS Lajos (Puskás), HOURI Lyes Hadid (MOL Fehérvár), HUSZTI Szabolcs (Mol Fehérvár), IHNATENKO Danylo (Ferencváros), JURINA Marin (Mezõkövesd), KÁLNOKI Kis Dávid (Honvéd), KELEMEN Dávid (Paks), KINYIK Ákos (Debrecen), KUSNYIR Erik (Debrecen), MEBRAHTU Golgol Tedros (Puskás), MOLNÁR Gábor (Diósgyõri), NAGY János Patrik (Kaposvár), NAGY Krisztián (Kaposvár), NAGY Tamás (Kaposvár), NEGO Loic (MOL Fehérvár), NESTEROV Andrii (Mezõkövesd), NIKOLOV Boban (Mol Fehérvár), NOVOTHNY Soma Zsombor (Újpest), OBRADOVIC Nemanja (Kisvárda), PAPP Kristóf (Paks), PÁTKAI Máté (MOL Fehérvár), PAULJEVIC Brako ( Újpest), PÁVKOVICS Bence Gábor (Debrecen), PILLÁR Róbert (Mezõkövesd), POLGÁR Kristóf (Diósgyõri), PROSSER Dániel Bálint (Diósgyõri ), SANKOVIC Bojan (Újpest), SIHNEVICH Mikalai (Ferencváros), SIMON Krisztián ( Újpest), SÓS Bence (Puskás Akadémia), SPIROVSKI Stefan (Ferencváros), STIEBER Zoltán (ZTE), SZAKÁLY Attila (Kaposvár), SZATMÁRI Csaba (Debrecen), SZLAI Bence (Diósgyõri ), SZOLNOKI Roland (Puskás), TABAKOVIC Haris (Diósgyõri ), TÖMÖSVÁRI Bálint (Kaposvár), TŐZSÉR Dániel (Debrecen), VAJDA Sándor (Mezõkövesd), VLASKO Ján (Puskás)

63

Tijdens het seizoen 2019-2020 hebben,
na 21 (on)volledige speeldag(en),
142 spelers (136 regelmatige + 6 own-goals) minstens één doelpunt en/of own-goal gescoord.
OWN-GOALS (öngól)
2
------------
0
1
BERECZ Zsombor (Mezõkövesd), DANILOVIC Branislav (Diósgyõri ), FODOR Marcell (Kaposvár), LANZAFAME Davide (Honvéd), RUBUS Tamás (Kisvárda), SZATMÁRI Csaba (Debrecen)
6
...en 2 speler(s) scoorden minstens één own-goal.
FORFAITSCORES
1
------------
0
0 wedstrijd(en) liep(en) af op een forfaitscore.
Totaal Aantal Doelpunten in de Competitie (OTP Bank Liga) na 21 speeldag(en).
Regelmatige doelpunten  
333
Own-goals  
6
Forfaitscores  
0
Algemeen Totaal  
339








HONGAARSE  BEKERCOMPETITIE
SEIZOEN 2019-2020

Magyar Kupa



ZESDE RONDE (hatodik forduló)
Gespeeld op 21 septemberber 2019
(de wedstrijden met ploegen van Eerste divisie)
  Eger SE - MOL Fehérvár FC
2-4
 
  ÉRDI VSE - DVTK
0-1
 
  Putnok FC - Paksi FC
0-5
 
  Dunaharaszti MTK - Budapest Honvéd
0-1
 
  Sárvár FC - DVSC
0-3
 
  Bonyhád VLC - Puskás Akadémia FC
0-5
 
  Hévíz SK - Mezőkövesd Zsóry FC
0-6
 
  FC Hatvan - Újpest FC
0-2
 
  Soltvadkerti TE - Kaposvári Rákóczi FC
0-4
 
  Pilisi LK-Legenda Sport - Kisvárda Master Good
0-1
 
  Kiskunfélegyházi HTK - Zalaegerszegi TE FC
1-5
 
  Ivácza KSE – Ferencvárosi TC
0-3
 
De ploegen in het vet zijn geplaatst voor de volgende ronde.

ZEVENDE RONDE (hetedik forduló)
Gespeeld op 29 en 30 oktober 2019
(de wedstrijden met ploegen van Eerste divisie)
  FC Ajka (NB II) – Újpest FC (29 oktober)
2-5
 
  HR-RENT Kozármisleny (NB III) – Kisvárda Master Good
1-2
 
  Budaörs (NB II) – Zalaegerszegi TE FC
3-7
 
  Kazincbarcika (NB II) – Budapest Honvéd
0-2
 
  Tatabányai SC (megyei I.) – Debrecen VSC
0-2
 
  Sényő-Carnifex FC (NB III) – Mezőkövesd Zsóry FC
1-2
 
  BKV Előre (NB III) – Ferencvárosi TC
1-3
 
  FC Dabas (NB III) – Diósgyõri VTK
0-3
 
  Maglódi TC (megyei I.) – Puskás Akadémia FC
0-15
 
  Termálfürdő Tiszaújváros (NB III) – MOL Fehérvár FC
0-3
 
  Duna Aszfalt TLC (NB II) – Kaposvári Rákóczi FC
0-1
 
  SBTC KFT (megyei I.) – Paksi FC
1-7
 

 

De ploegen in het vet zijn geplaatst voor de volgende ronde.

ACHTSTE RONDE(nyolcadik forduló) - 16de Finales
Te spelen op 3, 4 en 31 december 2019
(de wedstrijden met ploegen van Eerste divisie)

  MTK Budapest (NB II) – DVTK (3 december)
1-0
 
  Szeged-Csanád Grosics (NB II) – MOL Fehérvár FC (3 december)
0-1
 
  Monor (NB III) – Budapest Honvéd
1-3
 
  PMFC (NB III) – Kisvárda Master Good
1-0
 
  ETO FC Győr (NB II) – Mezőkövesd Zsóry FC
2-3
 
  Szarvasi FC 1905 (megyei I.) – Zalaegerszegi TE FC
0-2
 
  Dabas-Gyón FC (NB III) – Puskás Akadémia FC
0-3
 
  Békéscsaba 1912 Előre (NB II) – Ferencvárosi TC
2-0
 
  Credobus Mosonmagyaróvár (NB III) – Paksi FC
0-4
 
  Vác FC (NB II) – Újpest FC (11 december)
0-3
 
  Dorogi FC (NB II) – Debrecen VSC (11 december)
1-1
Penalties 5-4
  Ózdi Kohász SC (NB III) – Kaposvári Rákóczi FC (31 december)
x-x
 
       

 

De ploegen in het vet zijn geplaatst voor de volgende ronde.

NEGENDE RONDE (kilencedike forduló) - 8ste Finales
Te spelen op 12 februari 2020
  Újpest FC - MOL Fehérvár FC (11 februari)
0-0
 
  Budapest Honvéd - Szombathelyi Haladás (NB II)
1-0
 
  Mezőkövesd Zsóry FC - Kaposvár Rákócksi FC
2-1
 
  Lipót Pékség SE (NB III) - Zalaegerszegi TE FC
3-1
 
  PMFC (NB III) – Paksi FC
1-2
 
  Békéscsaba 1912 Előre (NB II) – Puskás Akadémia FC
0-3
 
  MTK Budapest (NB II) – Dunaújváros (NB III)
3-0
 
  Dorogi FC (NB II) - III. Ker TVE (NB III)
4-1
 
 
Te spelen op 19 februari 2020
  MOL Fehérvár FC - Újpest FC
x-x
 
  Szombathelyi Haladás (NB II) - Budapest Honvéd
x-x
 
  Kaposvár Rákócksi FC - Mezőkövesd Zsóry FC
x-x
 
  Zalaegerszegi TE FC - Lipót Pékség SE (NB III)
x-x
 
  Paksi FC - PMFC (NB III)
x-x
 
  Puskás Akadémia FC - Békéscsaba 1912 Előre (NB II)
x-x
 
  Dunaújváros (NB III) - MTK Budapest (NB II)
x-x
 
  III. Ker TVE (NB III) - Dorogi FC (NB II)
x-x
 
 
De ploegen in het vet zijn geplaatst voor de volgende ronde.

-
TIENDE RONDE (tizedik forduló) - Kwart Finales
Heenronde Te spelen op xx en xx xxx 2020
       
       
       
       
 
Terugronde te spelen op xx en xx xxxx 2020
       
       
      
       
 
De ploegen in het vet zijn geplaatst voor de volgende ronde.

- - -
ELFDE RONDE (tizenegyedik forduló) - Halve finales
Heenronde te spelen op xx en xx xxxx 2020
       
      
Terugronde te spelen op xx en xx xxxx 2020
      
      
 
De ploegen in het vet zijn geplaatst voor de volgende ronde (finale).



FINALE (finalé) - XXX (STADION) XXX, Budapest


XXXX - XXXX


xx xxxx 2020

X-X
Winnaar van de 110de Hongaarse Beker is:


no photo

xxxxx

Magyar Kupa
        

        
XXXXXXX winnaar Beker van Hongarije mannen 2019-2020.






Bronnen:

(http://www.mlsz.hu/ - OTP Bank Liga

(http://www.nb1.hu/ - NB 1)

(https://en.wikipedia.org/wiki/2015%E2%80%9316_Nemzeti_Bajnoks%C3%A1g_I/ - Nieuwe organisatie NB 1 vanaf 2015-2016)








Index.htm
Terug naar Openingspagina